Witamy na stronie internetowej profesjonalnego studia kosmetyki samochodowej „ U Krootkiego „ . Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

W Styczniu 2014 roku otwiera się pierwsza Auto-myjnia U Krootkiego.

Po pierwszym roku działalności w miarę poznawania rynku i potrzeb klientów, przechodzimy szereg szkoleń i przekształcamy się w studio kosmetyki samochodowej. Dzięki temu poszerzamy wachlarz Naszych usług wkraczając mocno  w detailing.

W roku 2017 otwiera się druga Auto Myjnia U Krootkiego. Od tej pory staramy się cały czas udoskonalać Naszą firmę i dążyć do tego żeby naszych filii było jeszcze więcej.

W naszym studiu spotykają się Państwo ze specjalistami którzy odbyli szereg różnych szkoleń i są ww stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług bądź w razie pytań do kontaktu z Nami

                                                                                                                                  Z poważaniem  Mariusz.

  1. Kosmetyka i renowacja tapicerki skórzanej

  2. Powłoki ceramiczne

  3. Detailing wewnętrzny auta

  4. Profesjonalna myjnia

  5. Korekta lakieru

  6. Zabezpieczenie auta folia PPF

  7. Przyciemnianie szyb

  8. Renowacja oraz zabezpieczenie reflektorów

  9. Pranie tapicerek

  10. SSR

 

Tapicerka skórzana z biegiem czasu traci wygląd i ulega zniszczeniu. Nasze usługi sprawią, że będzie ona wyglądała jak nowa. Specjalista naszej firmy zajmujący się dziedziną tapicerki skórzanej wykonuje szereg zabiegów w celu zadbania i odnowienia jej.

A oto niektóre z nich :

- czyszczenie oraz impregnacja

- renowacja

* usuwanie uszkodzeń ( podklejanie dziur, zacieranie pęknięć, wypełnianie ubytków szpachla )

* przygotowanie powierzchni do malowania

* dobieranie koloru

* malowanie pistoletem

* kontrolne wizyty na analizę wyglądu tapicerki na życzenie klienta

* zabezpieczanie ceramiczne

2. Powłoki ceramiczne to najnowsza technologia przeznaczona do powierzchni samochodowych. Długotrwała kryształowa powłoka działa jak ochronny pancerz przeciw kwaśnym deszczom, ptasim odchodom, zanieczyszczeniom drogowym, smołom i szkodliwym promieniom UV.

Ceramika wydobywa z lakieru głębię koloru oraz nadaje wysoki połysk. W Naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowo ;

- ceramiczne zabezpieczenie felg

- ceramiczne zabezpieczenie tapicerki skórzanej

- ClearVue czyli niewidzialna wycieraczka na szyby

 

3. Detailing wewnętrzny auta to nic innego jak szereg zabiegów, który pozwala przywrócić auto do stanu jak najbardziej salonowego tzw. Fabrycznego.

Wnętrze auta jest bardzo dokładnie sprzątane. Nasi specjaliści skupiają się bardzo dokładnie na ;

- szczegółowym odkurzaniu

- bardzo dokładnym czyszczeniu kokpitu i wszystkich plastików

- myciem szyb

- doczyszczaniem przypadkowych pojedynczych plam, zabrudzeń

 

4. Mycie auta w Naszym Studiu to nic innego jak ręczne usuwanie brudu z karoserii. Za pomocą myjki ciśnieniowej oraz piany aktywnej, ściągamy mocno przywarty brud, owady, żywicę itp. Pędzel kujemy progi i szczeliny auta. Do pielęgnacji karoserii używamy …… dzięki którym lakier nie ma szans zostać porysowany. Felgi i opony są również bardzo dokładnie umyte. Samochód po umyciu zostaje bardzo dokładnie osuszony.

 

5. Polerując lakier auta, pozbywamy się tysięcy mikro zarysowań ,kolistych śladów po myjni automatycznej i przywracamy mu połysk. Korektę lakieru dzielimy na różne rodzaje ;

* jednoetapowa korekta tzw. ONE STEP czyli odświeżenie lakieru, odzyskanie głębi koloru i zniknięcie mikro zarysowań

*dwuetapowa korekta czyli usunięcie od 50% - 70% zarysowań na lakierze, odzyskanie blasku tak aby klient był dumny ze swojego auta

* pełna korekta lakieru to usługa dla wymagających. Usuwanie od 70% -90% zarysowań, z poszanowaniem powłoki lakierniczej.

 

6. Folia PPF jest wykorzystywana jako zabezpieczenie i ochrona lakieru auta.

Stosując folię do ochrony lakieru auto może wyglądać jak nowe przez długie lata. Folia PPF chroni przed obiciami od kamieni, rysami, otarciami parkingowymi czy blaknięciem lakieru pod wpływem promieni słonecznych. Folię tą można również stosować na lampy, lusterka, klamki, progi czy powierzchnię wykonaną z karbonu i piano blach. Specjalista w Naszym Studio ukończył również szkolenie z profesjonalnych technik aplikacji folii kolorowych.

 

Przyciemnianie szyb poprawia komfort jazdy oraz zabezpiecza auto przed nagrzewaniem się od ostrego słońc. Przyciemniać można wszystkie szyby w samochodzie, ale nie wszystkie tak samo. Szyby tylne i tylne boczne można przyciemnić do woli natomiast szyby przednie i przednie boczne muszą zachować przepuszczalność światła nie mniejszą niż 70% .

 

Renowacja reflektorów w Naszym Studiu to polerowanie szkła bądź plastiku. Usunięcie płytkich rys, zmatowień i przebarwień, pod warunkiem że zniszczona jest tylko zewnętrzna warstwa tworzywa. Po wypolerowaniu lamp zabezpieczamy je ceramiką lub folią ochronną PPF w zależności od potrzeb klienta.

 

Tapicerka samochodowa jest narażona na różnego rodzaju zabrudzenia. Wiele plam jest dość trudna do usunięcia w warunkach domowych. Chcąc zadbać o wnętrze naszego auta warto zasięgnąć profesjonalnego prania tapicerki samochodowej . Pranie tapicerki wykonujemy przy użyciu produktów renomowanych producentów. Gwarantujemy skuteczne i efektywne przeprowadzenie zabiegu. Stosujemy metody maszynowe i ręczne które pozwalają na skuteczne czyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych miejsc. Pakiet prania obejmuje ;

- pranie foteli ( fotele są wykręcane )

- pranie tylnej kanapy

- pranie boczków, zagłówków, podłokietnika

- pranie podłogi ( bagażnika )

- pranie dywaników

- pranie podsufitki

- pranie pasów ( na życzenie klienta i podpisaniu odpowiedniego papieru )

- pranie ( oczyszczanie ) elementów z tworzywa sztucznego

 

SSR to usuwanie rys, otarć i odprysków bez malowania. Zalety zastosowania SSR ;

- brak znamion malowania

- trwałość wykonanej naprawy

-oszczędność czasu i pieniędzy

- brak utraty wartości pojazdu poprzez jego malowanie.

Jako jedyni w Częstochowie posiadamy experta SSR.

10296023_491557161025596_681453116524125